close
تبلیغات در اینترنت
< ديگه وقت بيدار شدن فرا رسيده!

سايه

shadow the hedgehog in iran

نظرات شما درباره فیلتر شدن فیس بوک در ایران

به گزارش منابع خبری در ایران، سایت اجتماعی فیس بوک بار دیگر در این کشور مسدود شده است.

اگرچه علت فیلتر شدن سایت فیس بوک در ایران هنوز اعلام نشده، اما بعضی گزارش ها، نزدیکی زمان برگزاری انتخابات ریاست جمهوری در این کشور و حضور پررنگ رقیبان محمود احمدی نژاد را علت مسدود شدن فیس بوک عنوان کرده اند.

واکنش شما به مسدود شدن این سایت در ایران چیست؟

فیس بوک پیشتر نیز در ایران مسدود بود و فیلتر آن، فقط در چند ماه اخیر برداشته شده بود.

در حال حاضر سایت های اجتماعی و خبری اینترنتی متعددی در ایران از جمله تویتر و یوتیوب مسدود شده اند.

یک روزنامه بریتانیایی اخیراً از ایران گزارش داده بود که به دلیل محدود بودن امکان تبلیغات انتخاباتی برای رقبای رئیس جمهور کنونی در رسانه های دولتی، از جمله صدا و سیما، شبکه اجتماعی فیس بوک، به عرصه ای برای فعالیت تبلیغاتی نامزدهای رقیب آقای احمدی نژاد تبدیل شده است.

در هفته های اخیر، گروه های زیادی به هواداری از نامزدهای مختلف انتخابات ایران در فیس بوک تشکیل شده بود.

نظر شما چیست؟ آیا فکر می کنید فیلتر مجدد سایت فیس بوک، ربطی به فعالیت های انتخاباتی در آن دارد؟

می ‌توانید با شرکت در این بحث اینترنتی، نظرها و دیدگاه‌های خود را از طریق این صفحه با دیگران در میان بگذارید.

همچنین اگر مایل به ارسال عکس‌ها و ویدئوهای خود در این زمینه هستید، می‌توانید از طریق بخش "ارتباط با ما" در صفحه "صدای شما" وب سایت فارسی بی بی سی، این کار را انجام دهید.

حالا نظر هايي كه به بي بي سي ارسال شده:

اگر دولت احمدینژاد این کار را "نمیکرد" جای شک داشت! البته نظر آن روزنامه انگلیسی را هم نباید بی تاثیر دانست. اصولن ایرانی ها به هر چیز انگلیسی شک دارند. مگر نمیبینید هر گاه نظرخواهی میکنید انگشتهای اتهام به سوی شما نشانه میرود که "زود باشید اهداف شوم خود را رو کنید"!

فرهاد فرهاد، كانادا

درود فیلتر کردن در ایران سی ساله که انجام میشود وهمیشه مردم راهی برای فیلتر شکنی پیدا میکنند .حال میخواهد فیس بوک باشه یا سایتهای خبری

[مرجان موسوی1355]

ستفاده سیاسی و ابزاری طرفتاران کروبی و میرحسن باعث این اقدام شد مازیار، تهران

با درود
واقعیت این است که98 درصدهدف دولت از فیلترکردن سایتها /ترس از رد وبدل شدن اطلاعات درموردماهیت اصلی رژیم/ترس از بیدار شدن مردم/ترس از افزایش اطلاع در زمینه جهان واقعی وخارج از چهار چوب قلمروحکمرانی ولایت/ترس از افشا شدن شعبده بازی ولایت فقیه دربازی انتصابات/ترس از آگاهی مردم نسبت به هیچ کاره بودن این 4 نفر آرتیست جدید فیلم تازه انتصابات/وهزاران ترس واسترس دیگر است
وچاره را در این میبیند که میان دنیای آزاد وملت دیوار خفقان را بلندتر کند
البته احتمال ساخت دیواری مانند چین هم بعید نیست!!

علی مومنی، سويس

هدف از بستن فیس بوک و امثال آن جلو گیری از فعالیت انتخاباتی سایر کاندیداها عملی است نا جوانمردانه و شرم آور . اگر مردم ایران با چشمان باز ناظر این اعمال هستند ، که باید گفت این دولت با این اعمال خود میخ به تابوت خود میزند ! یا بر عکس اکر این دولت با این کارها به هدف و خواسته خود دست می یابد ، پس وای بر حال ما !

حسین شیردل، نیویورک

( فلترنت) در ایران باز هم فلتر شد !!!!

[شکست ناپذیر]، توکیو - جاپان

دست کسانی که مدعی بودند فیلترینگ برای حفظ امنیت اجتماعیست با این اقدام رو شد. فیلترینگ فقط شده وسیله ای برای بقای دولت استبدادی و دیکتاتوری نهم که ریاست آن برای حفظ منسب ریاست جمهوری و فقط حفظ همان منسب ثابت کرد که از هیچ کاری و تاکید می کنم هیچ کاری رو گردان نیست. لعنت بر آنکه رضا شاه را دیکتاتور بخواند!!

مینا، بروکسل

محدود کردن اینترنت ، کنترل شدید روزنامه ها و اخیرآ بستن فیس بوک نشانه این است که دولت فعلی و مردم میانه گرم و خوبی با هم ندارند و از طرف دیگر کاندیداهای حریف رئیس جمهور حرفهائی به میان میکشند که حرف دل مردم است و آنها توان گفتن آنها را ندارند ، حرفهائی که باب طبع گردانندگان فعلی نیست !

حسین شیردل، نیویورک
مذهب را با سیاست آمیخته اند تا به جنگ انترنت و دموکراسی بروند.
مثل اینست که با یک لشکر فلیهای جنگی هندوستانی ونیزه های چوبی به جنگ
مسلسل ها و راکتهای زروی بروند !!!

من ایمان دارم که بلاخره دوچیز در جهان پیروز شدنی است یکی انترنت بالای مذهب و دیگری دموکراسی بالای دیکتاتوری وقدرت طلبی !!!

خیلی مسخره است !
مرا بیاد همان ضرب المثل میندازند که گفته اند: زورش به خر نمیرسد میزند به.....

فقط باید متاسف بود.
دولتی به این بزرگی و کار هایی به این کوچکی کردن.
دولت باید دموکراسی و مردمی باشد.اینکار ها اصلا چی معنی میدهد؟ تا کی میخواهند مردم را درعصر سنگ صیقل نگاه دارند.همانطور که مارگزیده از ریسمان دراز میترسد. اینها هم از دموکراسی و بیدار شدن ملت ترس دارند.

[من الــمـاسم]، آنکارا

مطمئنا بی ربط نمیتونه باشه ولی چیزی که مهمه اینه طبق روال گذشته این فیلترینگها ومحدودیتهاادامه خواهدداشت و جالب اینه مسئولان نظام پس از گذشت این همه سال به ناکارامدی این سیاستهای محدودکننده خود پی نبرده اند وهمچنان اصرار به ادامه ان دارند

کاوه اسکندری، تهران، ايران

شما هم نظر بدين من اين زير مينويسم: ( به جز فحاشي هر نظري داده شد مينويسم )

 

نوشته شده در دوشنبه 9 فروردين 1389ساعت 13:18 توسط shadow the hedgehog| |

انواع کد های جدید جاوا تغییر شکل موس